skip to Main Content

Půjčky pro problémové klienty

Už do 10 minut můžete mít schválenou půjčku od 1 000 až do 1 000 000 Kč.
Výše půjčky
1 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
1 - 84 měsíců
PRSN
od 0 %
Hodnocení
Hodnocení

Půjčky pro problémové klienty ihned

Tuzemský trh s půjčkami je velmi různorodý a rozrůstá se nejen díky tomu, že stoupá úvěrová poptávka napříč společností. Komu je nabídka půjčky ihned na účet určena především? Takzvaní problémoví klienti jsou zejména ti, jejichž bonita je relativně nízká – a tedy hrozí, že nebudou schopni svým závazkům dostát bez nějakých problémů. Pozdní splátky, komplikace s platbami, možná dokonce až riziko, že bude nutné přistoupit v krajním případě k exekuci. Pokud má zájemce o půjčku záznam v registru dlužníků, může to pro některé poskytovatele půjček – zejména pak banky – být jistá komplikace. Totéž platí pro klienty v insolvenci nebo s velmi nízkými stálými příjmy.

Snadná půjčka i pro problémové online

V moderní době rozhodně existují různé cesty…

Mít nálepku problémového klienta není nic příjemného, ale na druhou stranu – i v tomto případě se nabízí řada možností, jak si půjčit peníze, a to relativně rychle a bez zbytečných komplikací, zástavy a dalších věcí. Na druhou stranu je třeba počítat s vyššími úroky, v některých případech si takoví klienti mohou půjčit jen (relativně) nízké částky, například pouze v řádu několika tisíc korun.

Výhody půjček pro problémové klienty

  • Rychlá dostupnost. Na kontě mohou být už za pár minut.
  • Snadná administrativa. Papírování skutečně jen na minimu.
  • Široká dostupnost – půjčit si mohou i neúspěšní žadatelé v bance.

Nevýhody půjček pro problémové klienty

  • Vysoká splátka, výrazné přeplacení jistiny.
  • U většiny nabídek krátkodobá splatnost.

Bez prověřování registru dlužníků a dalších formalit

Pokud žadatel figuruje v registrech dlužníků, určitě se tím jeho pozice na trhu zhoršuje – neplatí to ale všude a vždy. Úvěr určený problémovým klientům se obejde bez složitého papírování a prokazování bonity. Nic ale samozřejmě není zadarmo, poskytovatelé stanoví úroky podle svého uvážení a nedá se očekávat, že by sazba měla být nějak nízko u země. Půjčky bez registrů se vyřídí poměrně brzy, takže zájemci nemusí čekat nějak dlouhou dobu. Peníze mohou být na kontě ještě týž den, kdy se žádost začala zpracovávat, v době, kdy jsme všichni neustále online, jde nakonec o samozřejmost…

Rychlé řešení finanční situace je nadosah – nikdo se nebude ptát, jestli půjčka poslouží na nákup elektroniky, zaplacení složenek nebo dalších důležitých věcí. Bezúčelový charakter mají snad všechny krátkodobé půjčky na trhu, nevyjímaje z toho samozřejmě ani nabídky, které jsou určené hlavně pro tzv. problémovou klientelu.

Nebankovní půjčky pro problémové klienty sjednáte online

Výhodou jistě je, že nemusíte nikam osobně, veškeré formality se vyřídí přes internet a není ani nutné zvedat telefon a ztrácet čas dlouhými hovory, které vlastně nikam nevedou. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je nanejvýš diskrétní! Nehrozí tedy, že by se snad někdo z okolí žadatele o takový úvěr dozvěděl detaily a šířil by pak podobnou informaci dál. Naopak, je jasné, že poskytovatelé podobných půjček hodlají stavět na vzájemné důvěře s klientem, k osobním datům se tedy nedostane žádná třetí strana.

Časté dotazy

1) Musím platit něco dopředu?

Ne, v případě půjček pro problémové klienty není vyžadován žádný vstupní poplatek, vyjma symbolické platby kvůli ověření bankovního konta.

2) Jak dlouho budu na půjčku čekat?

Záleží na poskytovateli, obecně však platí, že peníze ve většině případů dostanete ještě dnes – převod finančních prostředků proběhne záhy po schválení žádosti.

3) Musím dokladovat účel půjčky?

Ne, půjčka pro problémové klienty je bezúčelová, tedy není důvod, abyste poskytovateli uváděli přesný důvod využití, posílali zpětně faktury, účtenky apod.

4) Je třeba osobní schůzka?

Ne, není. Všechny náležitosti se vyřídí online – tedy po internetu. Potřebujete jen pár minut času u tabletu nebo PC, během nichž vyplníte žádost o půjčku.

5) Vadí, že mám záznam v registru dlužníků?

Jistě, že ne. Ani záznam v registru dlužníků není na překážku podobné půjčce – poskytovatel nebude nahlížet do registrů, vyžadovat bude např. jen potvrzení trvalého příjmu.

Dotazy na rychlou půjčku
Back To Top